Algemene Links:

PVGE Algemeen http://www.pvge.nl/

PVGE Nuenen www.pvge-nuenen.nl

PVGE Helmond  https://helmond.pvge.nl/clubs/motorclub

ANWB www.anwb.nl

KNMV www.knmv.nl/

Motorstartpagina http://motor.startpagina.nl/

Motorbladen

Motoren & Toerisme http://motoren-toerisme.demotorsite.be/

Promotor http://www.anwbmotor.nl

MotoPlus http://www.motoplus.nl/

Cycle News http://www.cyclenews.com/

Motor Cycle http://www.motorcycle.com/

Motormerken

Harley Davidson www.harley-davidson.com/nl_BE/Content/Pages/home.html

Honda www.honda.nl/content/motorfietsen/index.php

Kawasaki www.kawasaki.nl/

Yamaha www.yamaha-motor.nl/

BMW www.bmw-motorrad.nl/nl/nl/index.html

Triumph www.triumphmotorcycles.nl               

Suzuki www.suzuki.nl/motoren

Ducati www.ducati.nl/

KTM www.ktm.com/int-nl/ready-to-race.html

Weer & Verkeer

Weeronline www.weeronline.nl/

Buienradar www.buienradar.nl/

File informatie www.anwb.nl/verkeer

Diversen

De Luie Motorfiets www.luiemotorfiets.nl/

Motor Touring Club Europe http://mtce.bplaced.net/index.htm

Motor Cycle Quotes http://www.quotegarden.com/motorcycles.html

Motorbegeleiding bij sportevenementen   http://www.mbsmotards.nl/


Navigatie

Instructie video's http://www.youtube.com/user/garmintv

GPS Routes http://gpstracks.nl/       

GPS Routes http://www.gerritspeek.nl/navigatie/routes.html

Garmin Routes www.verweijweb.nl/

Uitgrebreide lijst met routes http://trompaja.home.xs4all.nl/motorroutes/

Waypoint www.gps.nl/

Garmin www.garmin.com/nl/

Garmin Routes www.it2motion.be/

Garmin Routes www.routeyou.com/home.nl

Garmin Routes www.bestbikingroads.com/

Converteren Route bestanden http://motoeren.nl/faqs/73-naar-tomtom-bestand-omzetten.html

Converteren Route bestanden www.routeconverter.com/home/en

GPS Routes www.mopedmap.net/

Zumo 660 Tips www.hansenwebsites.nl/Routes/Pagina_7_4_Garmin%20tips.html

GPS forum http://forum.gps.nl/

GPS startpagina http://gps.startpagina.nl/

Mooie Motor Routes maken www.onroute.nl/

Garmin software updates http://gpsinformation.net/allory/new.htm

Wiki Zumo 550 http://garminzumo.wikispaces.com/

Wiki Zumo 660 http://garminzumo-660.wikispaces.com/

Mapsource handleiding http://motorvision.nl/tips/handleiding_mapsource.pdf

Software en GPS tools www.javawa.nl/ 

GPS Routes  www.freemotorroutes.com

Routes maken http://www.tyretotravel.com/nl/

GPS Routes http://www.gpsies.com

GPS Routes http://www.routeyou.com

GPS Routes http://nl.wikiloc.com/wikiloc/home.do

Zumo accessoires  http://www.gps.nl/motornavigatie/zumo_accessoires.html#zumo550

Dealers/Onderdelen

Motorcycleservice Nuenen www.motorcycleservice.nl/

Motoport www.motoporteindhoven.nl/

Motor Venray www.motorvenray.nl/

Motor Huybers www.huybersmotoren.nl/

Central HD www.centralharley-davidson.nl/

Motoplaza www.motoplaza-eindhoven.nl/

Hein Gericke  www.hein-gericke.nl/

J&F Banden http://www.j-f.nl/



2e Hands

Bikenet www.bikenet.nl/

Motormarkt www.motormarkt.nl/

Motortrader www.autotrader.nl/motor/index.htm

Motoroccasion www.motoroccasion.nl/